Stránky farnosti Boršice u Buchlovic

Arcibiskup Graubner k výsledku prezidentských voleb

31.01.2013 21:49

Olomoucký arcibiskup Jan Graubner ve svém prohlášení hodnotí výsledek první přímé volby prezidenta ČR a vyjadřuje se také k průběhu předvolební kampaně.

„Volební kampaň mě trochu zklamala, protože v televizi to vypadalo, jako kdyby se vybíral nejlepší bavič, ne hlava státu. Moderátoři se měli více zajímat o zásadní otázky, o věci, které ovlivní naši budoucnost. Snad je omlouvá, že to bylo poprvé.

Voliči jasně rozhodli a doufám, že skončilo bojování a začne spolupráce. Přidávám se ke gratulantům vítězi prvních přímých prezidentských voleb, panu Miloši Zemanovi. Přeji mu, aby dokázal být prezidentem všech, aby měl šťastnou ruku při výběru spolupracovníků a poradců, aby přispěl k pozvednutí kultury života v naší zemi a otevřel nové obzory lidské naděje, která spočívá v kvalitní výchově dětí vyrůstajících ve stabilních rodinách s jedním otcem a matkou, jimž jako společnost dlužíme úctu a vděčnost. Přeji mu odvahu úspěšně oponovat krátkodobým řešením a prosazovat hodnoty prospěšné státu i jeho občanům z dlouhodobého hlediska.“

Jan Graubner, arcibiskup olomoucký

 

 

Kontakt

P. Anton Kasan

Římskokatolická farnost Boršice u Buchlovic

Školní č. 191
687 09

+420 731 621 262

číslo bankovního účtu: 1427210319/0800FARA TUČAPY : P. Vavřinec Černý
výpomocný duchovní

Tučapy 39
68709

tel: 604 367 327
email: v.cerny@volny.cz

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode