Setkání schol Lidečko

30.10.2010 15:22

Setkání schol Lidečko

Boršická mládež začala nově od začátku školního roku utužovat ještě více své přátelství spolu s mladšími kamarády prostřednicvím zpěvu. Pravidelné zkoušky a radost ze společně tvořeného díla daly vzniknout nápadu podpořit toto nadšení setkáním schol.

Po přihlášení boršické scholy na setkání bylo zapotřebí pořádného nácviku písniček. To se uskutečnilo díky menšímu dvoudennímu soustředění v domovském prostředí v čase podzimních prázdnin.

30.10.2010 se tak mohlo všech 27 připravených účastníků setkání z Boršic vydat na cestu. V Lidečku na nás čekalo dopolední zahájení programu v podobě mše svaté, do které byly všechny scholy zapojeny pomocí nesení darů apod. Následovaly dva bloky přehlídky rozdělené časem na připravený oběd a přednáškou pro starší, zábavným programem pro mladší účastníky. Vzhledem k tomu, že jsme vystupovali až k závěru setkání, mohli jsme se v klidu seznámit s průběhem i docvičit své vystoupení. Stejně jako všech 13 dalších schol jsme i my byli po vystoupení odměněni potleskem a na památku jsme obdrželi obrázek. Po úspěšném a vysilujícím dni jsme vyrazili na zpáteční cestu, přestože byl v Lidečku připraven další, do noci plánovaný program.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode